Klimatyzacja w mieszkaniu – luksus czy norma?

Jeszcze do niedawna klimatyzacja w mieszkaniach należała do rzadkości. Latem trzeba było ratować się wiatrakami i wentylatorami, aby wytrzymać najgorętsze dni. Klimatyzowane biura były postrzegane jako wyjątkowo komfortowe i nowoczesne miejsca pracy, a za klimatyzowany pokój hotelowy trzeba było więcej dopłacić. Dziś jest inaczej. Dziś klimatyzacja nie jest już luksusem, a oczywistością. I tak jest również w przypadku mieszkań, które powstały na osiedlu Apartamenty Makowe.

Komfortowe klimatyzowane mieszkania w centrum miasta

Oczywiście mieszkania na naszym osiedlu mają mnóstwo udogodnień i są to bez wątpienia apartamenty w wysokim standardzie. Najwyższa jakość wykorzystanych materiałów, nowoczesny design, bogate wyposażenie, przestrzenne pomieszczenia z pięknymi widokami na centrum miasta – to wszystko składa się na efekt WOW. Dlatego też nie wyobrażamy sobie, żeby w mieszkaniach o takim standardzie zabrakło klimatyzacji, która jest podstawowym warunkiem komfortu cieplnego o każdej porze roku.

Instalując klimatyzację, bierzemy pod uwagę nie tylko jej dostępność w każdym pomieszczeniu, ale także wysoką funkcjonalność. Dlatego korzystamy wyłącznie z produktów oferowanych przez renomowanych producentów, a w zakresie instalacji współpracujemy z doświadczonymi, godnymi zaufania firmami. Klimatyzatory, które można znaleźć w naszych apartamentach, umożliwiają precyzyjną regulację temperatury w pomieszczeniu o każdej porze roku. Latem skutecznie chłodzą i oczyszczają powietrze, zimą podgrzewają je i nawilżają. Jesteśmy pewni, że komfort przebywania w mieszkaniu jest dzięki nim znacznie wyższy.

Skoro oczekujemy klimatyzacji w restauracjach, kawiarniach, sklepach czy punktach usługowych, to dlaczego mielibyśmy nie wymagać jej we własnym domu? Dla osób, które lubią dbać o swoje dobre samopoczucie i zdrowie, instalacja klimatyzacji w domu jest decyzją oczywistą. My wyprzedziliśmy naszych mieszkańców w tej kwestii i zajęliśmy się tym już przed oddaniem apartamentów do użytku. Dzięki temu każdy mieszkaniec Makowego osiedla może jeszcze bardziej docenić miejsce, w którym postanowił zamieszkać.

Pobierz folder