Salon ślubny na osiedlu? Czemu nie!

Nowoczesne osiedla spełniają nie tylko mieszkaniowe potrzeby mieszkańców, ale również dają dostęp do najważniejszych usług, produktów, rozrywek czy infrastruktury edukacyjnej czy medycznej. Na osiedlu można znaleźć sklepy spożywcze, kwiaciarnie, piekarnie, sklepy zoologiczne, gabinety lekarskie, dentystyczne, weterynaryjne, przedszkola i żłobki, szkoły językowe i tak dalej, i tak dalej… A co byś powiedział na salon sukien ślubnych? W Łodzi coraz częściej takie lokale są otwierane właśnie na osiedlach, a nie w centrum miasta. Tak będzie także i w naszym przypadku. Makowe będzie wyposażone w najpiękniejsze suknie ślubne w Łodzi!

Dlaczego salon sukien ślubnych na osiedlu to dobry pomysł?

Suknie ślubne nie są artykułem pierwszej potrzeby. Dlatego otwarcie salonu ślubnego na osiedlu może się z pozoru wydawać mało trafionym pomysłem. Okazuje się jednak, że takie przedsięwzięcie jak najbardziej ma sens i w praktyce świetnie się sprawdza. Argumenty są następujące:

  • Salon sukien ślubnych zlokalizowany na osiedlu ma niższe koszty utrzymania. Cena wynajmu lokalu jest mniejsza niż w przypadku lokalizacji w centrum miasta. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na inne cele, np. na marketing, lepsze wyposażenie salonu, dodatkowe udogodnienia dla klientów. Dają też możliwość zaoferowania konkurencyjnych cen sukien ślubnych (obniżenie marży), co z przyciąga do salonu więcej zainteresowanych.
  • Na osiedlu mieszkalnym łatwiej jest o wynajem lokalu. Nie są to tak oblegane lokalizacje jak w centrum miasta, dzięki czemu istnieje więcej opcji i łatwiej jest znaleźć lokal odpowiedni pod względem metrażu czy układu pomieszczeń.
  • Osiedle pozwala na stworzenie kameralnego klimatu. W salonie sukien ślubnych nie powinno być tłumu ani hałasu. Wielkomiejski zgiełk nie wpływa pozytywnie na przyszłą Pannę Młodą i może wywoływać dodatkowy niepotrzebny stres. Wybór sukni ślubnej w spokojnej atmosferze, w kameralnym lokalu, bez pośpiechu i presji – to zdecydowanie bardziej korzystna opcja.

Te właśnie powody skłoniły właścicielkę salonu sukien ślubnych w Łodzi do tego, aby otworzyć filię na naszym osiedlu. Lokal został już wynajęty, jest właśnie na etapie wykańczania. Już na przestrzeni kilku tygodni mieszkańcy Osiedla Makowe oraz okolic będą mogli podziwiać najpiękniejsze suknie ślubne w Łodzi, a wszystkie przyszłe Panny Młode będą miały szansę poznać pełną ofertę nowego salonu. Mamy nadzieję, że pomysł się przyjmie – serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tymi wyjątkowymi produktami.

Pobierz folder